Мови країн-сусідів

Пропонуємо вивчення мов країн-сусідів

Мови країн-сусідів
  • Польська мова (Курси польської мови) — це одна з західнослов'янських мов лехітської підгрупи. Є офіційною мовою Польщі, де розмовляють 36.6 млн. людей. Польська мова розповсюджена в колишньому СРСР (335 тис. чол.), США (3.8 млн. чол.), Франції та Бразилії, Канаді та інших країнах.
  • Грецька мова (Курси грецької мови) — це одна із індоєвропейських мов, яка поширена в Єгипті, Юній Італії, Південній Албанії , на півдні Балканського п-ова і прилеглих до нього островах Іонічного та Егейського морів (Кріт, Евбея, Лесбос, Родос, Кіпр).
  • Латинська мова (Курси латинської мови) — це з одна з італійських мов, мова стародавнього племені латинів, які заселяли область Лацій з 8 ст. до н. е( нині - це Рим); це державна мова Латвії та з 1 травня 2004 року - одна з офіційних мов Європейського Союзу.
  • Португальська мова (порт. língua portuguesa) (Курси португальської мови) — це одна з романських мов іберо- германської підгрупи. Португальська є офіційною мовою Португалії, Східного Тимору і Макао, Бразилії, Анголи, Мозамбіка, Кабо-Верде, Гвінеї-Бісау, Сан-Томе, Принсипі. Португальська є однією з офіційних мов Східного Тимору (разом з тетум та китайською) та Макао (разом з китайською).
  • Словацька мова (Курси словацької мови) — це одна з західнослов'янських мов, що розповсюджена в Югославії, Канаді, США а також в Чехії, Словаччині, Румунії.
  • Українська мова (Курси української мови) — це одна зі східнослов'янських мов, що входить до однієї підгрупи з російською та білоруською мовами. Історично українська мова походить з давньоруської , давньоукраїнської мови.Українська мова є державною мовою України. Українська поширена в прилеглих територіях до України — Росії, Польщі, Білорусії та інш.
  • Чеська мова (Курси чеської мови) — це одна з західнослов'янських мов, що розповсюджена в Чехії, Канаді, США, Австралії, Словаччині.