Курси польської мови у Львові

Вивчення польської мови разом з фахівцями

Курси польської мови у Львові

На сьогоднішній день знання мов дуже цінується у суспільстві і необхідне,щоб вижити у сучасному світі. З появою новітніх технологій, виникає все більша потреба у вивченні мов світу, зокрема польської.
Володіння польською мовою стало чимось природним і необхідним водночас. Ця мова потрібна для повсякденного спілкування, кар’єри і розвитку власного світогляду. Центр іноземних мов Лідер створить найсприятливіші умови для того, щоб Ви максимально швидко оволоділи польською і відкрили для себе світ польської культури. Досконале володіння цією мовою, також дасть можливість навчатися в університетах Польщі, а отже - отримати освіту в Європі, згодом і збудувати кар’єру. Звертайтесь у наш центр і наші викладачі  допоможуть за короткий проміжок часу опанувати мову.

Ви, після декількох занять, зможете висловлюватись польською мовою. А згодом обмінюватись думками, корисною інформацією і вільно висловлювати свою думку та
спілкуватися на будь-які теми польською мовою і просто приємно проводити час в колі однодумців.

Мовний центр Лідер пропонує вивчення польської і для дітей. Ми підготуємо дитину до школи. Після закінчення наших курсів - її знання суттєво відрізнятимуться від знань інших дітей, тих, які не мали базової підготовки.

З кожним учнем виробляємо окрему програму занять. Ми не використовую конкретні методики, оскільки потреби у всіх різні, а індивідуальний підхід видається нам більш ефективним.

Звертайтесь у мовну школу Лідер і Ваша дитина без проблем засвоїть польську мову.

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва надає послуги спеціалізованого курсу підготовки для складання екзамену на Карту поляка.

Польська для дошкільнят

Мовний центр Лідер пропонує вивчення польської для діточок. Ми підготуємо дитину до школи. Після закінчення наших курсів - її знання суттєво відрізнятимуться від знань інших дітей, тих, які не мали базової підготовки.

Ви часто подорожуєте і відчуваєте, що мовний бар'єр є перепоною для Ваших дітей? Ваc лякає ймовірність того, що Ваша дитина говоритиме  неправильно і боятиметься сказати зайве слово при спілкуванні з іноземцями? У Вас є відмінна можливість дати дитині шанс відчути себе впевненішою у польській мові.

З кожним учнем виробляємо окрему програму занять. Ми не використовую конкретні методики, оскільки потреби у всіх різні, а індивідуальний підхід видається нам більш ефективним.

Звертайтесь у мовну школу Лідер і Ваша дитина без проблем засвоїть польську мову.

Польська для дітей

Польська мова потрібна для духовного та розумового розвитку людини. Як навчає прислів'я: "Скільки мов ти знаєш, настільки ти людина".Якщо Вашому малюкові вже 3-4 роки, і Ви все одно сумніваєтеся, чи потрібна йому іноземна мова, не сумнівайтеся. Просто відведіть його на пару-трійку занять у центр іноземних мов Лідер, де разом з ним навчання польській будуть проходити ровесники, і Ви самі все побачите. І пам'ятайте, що знання польської мови обов'язково знадобляться Вашому малюкові в майбутньому – в школі, в інституті і в побудові кар'єри. І чим раніше дитина почне своє знайомство з іноземною мовою - тим легше їй буде даватися навчання в подальшому.

Польська для школярів

Кожен з батьків хоче, щоб його дитина стала кращою, вижила у конкурентному світі і залишилася радістю та гордістю сім'ї! Саме тому батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще, часто те, чого самі не досягли. Знання польської мови сьогодні є найкращим, стратегічно вивіреним подарунком назавжди! Тому, ще з ранніх років потрібно привчати дитину до думки про вивчення польської мови! Як саме? – Через дитячий інтерес до справи! Іншого шляху і сильнішої методики немає! За своєю природою дитина допитлива, тому сприймає будь-яку інформацію через інтерес до неї!

Наш Центр іноземних мов Лідер надає Вам можливість взяти участь у дивовижній подорожі по вивченню іноземної мови. Ми допоможемо Вашій дитині гармонійно розвиватися і осягати новий світ природним чином. Наші педагоги з любов'ю і турботою допоможуть відкрити усі її природні здібності, і вона навчиться розуміти і спілкуватися польською на рівні рідної мови!

Польська для початківців

Ця сторінка створена для тих, хто хоче удосконалити або вивчити польську мову. З метою обміну думками, корисною інформацією і просто, щоб краще пізнати один одного. Хочеш розуміти оригінальну польську мову? Вміти вільно висловлювати свою думку? Спілкуватися на будь-які теми польською мовою і просто приємно проводити час в колі однодумців? Тоді наш Центр саме для Тебе!

Пропонуємо курси вивчення польської мови на початковому рівні. Звертайтесь у Центр іноземних мов Лідер!

Польська для дорослих

На сьогоднішній день знання мов дуже цінується у суспільстві і необхідне,щоб вижити у сучасному світі. З появою новітніх технологій, виникає все більша потреба у вивченні мов світу, зокрема польської. Центр іноземних мов Лідер пропонує вивчення польської мови для дорослих. Звертайтесь у наш центр і Ви після декількох занять зможете висловлюватись польською мовою.

Вивчайте польську мову з Центром іноземних мов Лідер!

Польська з репетитором

Володіння польською мовою стало чимось природним і необхідним водночас. Ця мова потрібна для повсякденного спілкування, кар’єри і розвитку власного світогляду. Центр іноземних мов Лідер створить найсприятливіші умови для того, щоб Ви максимально швидко оволоділи польською і відкрили для себе світ польської культури. Досконале володіння цією мовою, також дасть можливість навчатися в університетах Польщі, а отже - отримати освіту в Європі, згодом і збудувати кар’єру. Звертайтесь у наш центр і Наші репетитори з польської  допоможуть за короткий проміжок часу опанувати мову.

Польська для туристів

Плануючи туристичну подорож до Польщі, варто потурбуватися про те, щоб вона не була короткостроковою,інакше можна не встигнути подивитися безліч прекрасних місць – історичних, культурних, природних. Для того, аби повністю насолодитись подорожжю — необхідно володіти мовою цієї країни. Центр іноземних мов Лідер запрошує Вас на курси польської мови для туристів. Ми спеціально розробили програму, щоб Ви могли вільно себе почувати у польськомовному товаристві. Звертайтесь!

Польська для ресторанного то готельного бізнесу

Сьогодні світовий рівень сервісу сучасного готелю передбачає вільне і повноцінне спілкування з його гостями. Цього просто досягнути, коли йдеться про наших співвітчизників.

Однак з кожним роком в українські готелі приїздить дедалі більше іноземців, котрі, згідно закордонних звичаїв ,очікують, що передусім їх зрозуміють, а отже - нададуть послуги згідно їхніх високих потреб. І приємно, коли вдається задовольнити ці потреби повністю. Адже задоволені клієнти рекомендують готель своїм друзям, колегам, родичам. Тому важливо, аби практично кожен представник Вашого готелю впевнено володів іноземною мовою на розмовному рівні.

А, оскільки ринок готельного бізнесу дуже насичений, то наявність у персоналу знань іноземної мови стає вагомою конкурентною перевагою. Окрім цього готель, де вільно розмовляють, до прикладу польською, має вищий статус аніж інші представники ринку, позаяк його імідж відповідає міжнародним стандартам якості. Враховуючи згадані тут тенденції розвитку готельного бізнесу в Україні, центр іноземних мов Лідер розробив саме для працівників готелю сертифікований інтерактивний курс вивчення іноземної мови.
 
Філософія успіху. Центр Лідер звик відповідати за свої слова. Кожне наше звернення до партнерів, також і рекламне, це – перш за все декларація намірів, із повною відповідальністю за свої слова. Через це, вживаючи словосполучення “міжнародні стандарти якості”, в першу чергу ми співвідносимо його зі своєю діяльністю. І на сьогоднішній день центр іноземних мов Лідер впевнено гарантує світовий рівень викладання іноземних мов, що готові підтвердити наші клієнти та партнери.

Звертайтесь у центр іноземних мов “Лідер” для корпоративного вивчення польської мови зі спеціалізацією готельного та ресторанного бізнесу.

Карта поляка

Карта поляка ( Karta Polaka) – документ, що підтверджує належність особи-громадянина однієї з країн СНД і Балтії, до польського народу. Власник Карти Поляка має низку прав та переваг  негромадянського характеру, що випливають із закону про Карту Поляка, прийнятого парламентом Республіки Польщі з 7 вересня 2007 року.

Карта Поляка - це документ, який не надає права на польське громадянство. У Вас буде можливість в цій країні навчатися і працювати, як інші громадяни. Ви зможете перетинати кордон, не платячи за візу. Карта Поляка – документ, що підтверджує приналежність до польського народу.

Особи які отримали Карту поляка мають такі привілегії:

 • звертатися до Посольства Польщі за довгостроковою візою і не платити за це встановлений збір, а також не пред'являти додаткові документи. Тобто візу можна отримати, не подаючи в Посольство запрошення, контракту на роботу або інших документів, що засвідчують мету отримання візи .
 • власник Карти Поляка може легально і законно працювати на території Польщі, не отримуючи дозволу на роботу
 • власник Карти Поляка має рівні з громадянами Польщі права займатися на території країни бізнесом
 • власник Карти Поляка може безкоштовно відвідувати музеї Польщі, а також платити за проїзд в громадському транспорті на 37% менше, ніж всі інші
 • власник Карти Поляка має право звернутися і отримати безкоштовно медичну допомогу в екстренних ситуаціях
 • власник Карти Поляка має право користуватися безкоштовною системою освіти Польщі на умовах, які визначені законом, але при цьому і звертатися за стипендіями, пропонованими іноземним студентам.
 • має право на отримання коштів, призначених на підтримку поляків за кордоном в першочерговому порядку.   

Перелік необхідних документів для отримання Карти Поляка.

До заяви (офіційний бланк консульства для отримання Карти Поляка), необхідно додати копії чинних документів, що підтверджують особу (внутрішній і закордонний паспорт), документи що підтверджують польське походження (оригінали та їх копії):

 1. Паспорт або водійські права, що засвідчують особу;
 2. Акти громадянського стану або їх копії, свідоцтво про хрещення, шкільні атестати або інші документи, що підтверджують зв'язок з польською нацією;
 3. Докази військової служби в польських військових формуваннях;
 4. Документи, що підтверджують факт депортації або ув'язнення, містять запис інформування польського походження;
 5. Документи, що підтверджують факт депортації людини в цілях реабілітації, містять запис інформування польського походження;
 6. Іноземні ID картки, що містять інформацію про національність польського власника.

Всі документи повинні бути нотаріально засвідчені та перекладені на польську мову.

Особливою частиною прийому заявок на отримання Карти Поляка є розмова з консулом, в процесі якої визначається рівень володіння польською мовою.

Наш центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва надає послуги спеціалізованого курсу підготовки для складання екзамену на Карту поляка.