Курси румунської мови у Львові

Вивчення румунської мови у Львові разом з фахівцями Центру Лідер

Курси румунської мови у Львові

Румунська мова - східноєвропейська східнороманська гілка романських мов, яка еволюціонувала з кількох діалектів, так званої, вульгарної латини. Також відома, як молдавська мова у Молдові, хоча Конституційний суд Молодови у 2013 році постановив, що офіційною мовою республіки є румунська.

Вивчення румунської мови сьогодні набуває великої популярності. Біля 25 мільйонів людей розмовляє нею постійно, ще біля 4 мільйонів використовує її доволі часто. В основному це є Румунія та Молдова, а також на сусідніх територіях, наприклад, у сербській Воєводині та й в інших діаспорах.

Отримання чи відновлення громадянства, ведення бізнесу, навчання, робота та відпочинок. То ж знання лише рідної мови буде недостатнім. Наприклад, для отримання громадянства Румунії обов’язковою умовою є складання присяги на румунській мові. Центр іноземних мов Лідер  готовий допомогти Вам у вирішенні цього питання. Кваліфіковані спеціалісти підготують до співбесіди в Посольстві та до складання присяги румунською мовою людей різного віку. Курс румунської мови до складання присяги, який пропонує центр іноземних мов Лідер, допоможе швидко та ефективно опанувати мову. Ми пропонуємо індивідуальні та групові курси вивчення румунської мови, а також курси по скайпу.

Курси румунської мови можуть забезпечити:

  • загальні рамки, що дозволяють учню звертатися і працювати в типовому румунському середовищі , вирішуючи загальні проблеми;
  • можливість збагатити придбану мову через спеціалізовані курси румунської мови ;
  • уроки, орієнтовані на певні вимоги студента, такі як написання листів, написання звіту, виступ, презентації ;
  • мовні орієнтовані уроки та на розвиток комунікативних навичок для забезпечення ясності та вільного мовлення , як у загальному контексті, так і в контексті спеціалізованої мови.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує вивчення румунської мови на трьох рівнях: початковий, середній і високий.

Курси румунської мови є сумішшю граматики, лексики, вправ, бесіди, вправ прослуховування, уваги тренера до особливих потреб учнів і акценту на тих питаннях, які не були дуже зрозумілими.

Якщо вам подобається Румунія і румуни, і якщо ви хочете дізнатися щось ще нове про цю країну  поспішайте записатись на курси румунської мови в «Центр іноземних мов «Лідер»