"Екзотичні" мови

Центр іноземних мов Лідер пропонує курси з вивчення менш популярних у нас світових мов

"Екзотичні" мови
 • Арабська мова (Курси арабської мови) — це одна із семітських мов, яка поширена в Іраку, Ізраїлі, Кувейті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Сирії, Йорданії, Лівані, Судані, Лівії, Мавританії, Єменській Арабській Республіці, Західній Сахарі, Сомалі, Джібуті, Республіці Ємен, Єгипті, Мальті, Марокко ,Лівії, Тунісі, Алжирі, Республіці Чад.
 • Голландська мова (нідерландська мова) (Курси голландської мови) — це одна із германських мов, що належить до західно-германської підгрупи й поширена в Бельгії, Вест-Індії, у Нідерландах, частково в США.
 • Датська мова (данська) (Курси данської мови) — це одна із скандинавських мов, що належить до індо-європейської підгупи. Є офіційною мовою Королівства Данії (а в 16-19 ст. - Норвегії), розповсюджена в Гренландії та США, на Фарерських островах , частково - у німецькій землі Шлезвіґ-Гольштайні ( там проживає невелика данська меншина, яка данську мову офіційно вважає регіональною).
 • Іврит (Курси івриту) — сучасна модифікація давньоєврейської мови. Іврит формувався на основі мови мішнаїтського періоду й належить до семітських мов нового ступеня. Поряд з арабською мовою, іврит є офіційною мовою Ізраїлю.
 • Китайська мова (Курси китайської мови) — це одна з китайсько-тибетських мов, яка розповсюджена в Лаосі ,КНР, Камбоджі, Індонезії, В'єтнамі, М'янмі, Малайзії, Таїланді, Сінгапурі та ін.Китайська мова є офіційною мовою КНР, однією з 6 офіційних та робочих мов ООН.
 • Норвезька мова (норв. norsk) (Курси норвезької мови) — це мова германської групи, якою розмовляють у Норвегії. Через деяку географічну ізоляцію окремих районів Норвегії, існують значні розбіжності в словниковому складі, граматиці і синтаксисі серед діалектів норвезької.
 • Перська мова або фарсі ((زبان فارسی — zabân-e fârsi) (Курси перської мови) — це одна із іранських мов, що представлена найпоширенішим тегеранським діалектом. Цей діалект є основним джерелом розмовної сучасної перської мови (фарсі). Найближчою до перської мови є таджицька, дарі. Такі мови мають спільне походження разом з перською мовою. Лише значні відхилення є в системі дієслів та в вокалізмі. Перською мовою розмовляють в Афганістані, Пакистані,Іраку, Індії, республіках Закавказзя та Середній Азії, також в Ірані.
 • Фінська мова (Курси фінської мови) — це одна з фіно-угорських мов, що розповсюджена у Росії (Карелії), США, Канаді, Естонії, Швеції, Фінляндії. Є однією з двох офіційних мов Фінляндії (поряд зі шведською).
 • Турецька мова (тур. Türkçe) (Курси турецької мови) — це одна із тюркських мов, що розповсюджена в Туреччині (є офіційною мовою цієї країни), в Греції, Югославії, Болгарії, на о. Кіпр, також в Румунії, Ірані, Іраку, Сирії та в деяких інших країнах.
 • Шведська (стандартна шведська) (Курси шведської мови) — це одна із германських мов, що поширена в Європейському Союзі. Сучасну шведську мову відносять до стародавньої або стандартної шведської мови, що була поширена до ХХ сторіччя. Саме стандартна (rikssvenska) шведська мова є державною мовою Швеції та Фінляндії.
 • Японська мова (яп. 日本語, ніхонґофайл ) (Курси японської мови) — це мова, походження якої до сьогодні не визначено. В світі цією мовою розмовляють більше 128 млн. чоловік. Японська мова поширена серед багатьох японських емігрантів в Каліфорнії, Бразилії,Австралії, на Гавайях. Є офіційною мовою Японії. В основному поширена на Японському архіпелазі і частково використовується в північно-східному Китаї, також в Північній та Південній Кореї, на Тайвані.
 • Грузинська мова (kartuli ena) (Курси грузинської) — це одна із картвельських мов. Грузинська мова є державною мовою Грузії. Вона частково поширена в Турції, Ірані, на Північному Кавказі, Азербайджані.
 • Румунська мова (Курси румунської мови) — відноситься до східнороманської групи мов індоєвропейської сім`ї та має родинні звязки з італійською, іспанською, португальською та іншими мовами. Поширена в Румунії, Молдові, Сербії, Україні, Італії, Іспанії, Португалії, Болгарії та в інших країнах.