Курси латинської мови у Львові

Курси латинської мови у Львові разом з фахівцями Центру іноземних мов Романа Даниліва

Курси латинської мови у Львові
  • Латинська для дошкільнят
  • Латинська для дітей
  • Латинська для школярів
  • Латинська для студентів
  • Латинська для початківців
  • Латинська для дорослих
  • Латинська з репетитором
  • Підготовка до ЗНО

Латинська мова – це з одна з італійських мов, мова стародавнього племені латинів, які заселяли область Лацій з 8 ст. до н. е( нині - це Рим); з 1 травня 2004 року - одна з офіційних мов Європейського Союзу.

Латинська мова разом з умбрською та оскською утворює італьську гілку індоєвропейської сімʼї мов. Завдячуючи об’єктивним історичним подіям в давній Італії вона витіснила інші італьські мови, наприклад, етруську і з часом зайняла панівне становище в західному Середземноморʼї. На даний час латинська мова є так званою мертвою мовою, разом зі санскритом, давньогрецькою тощо.

Східно-балтійські мови відокремилися від західно-балтійських між 400-ми й 600-ми роками. Латинська мова за своїми архаїчними індоєвропейськими рисами зближена з кельтськими та індоіранськими мовами, а лексика формувалась під впливом мов стародавніх сусідських племен і мала місце запозичень з грецької мови.У латинській мові немає артиклів, а є дві форми звертання : офіційна й неофіційна. Порядок слів у реченнях вільний й залежить від того, на яке слово падає змістовний наголос. Іменники чоловічого роду мають закінчення -s, -š, -is, -us, а жіночого — -a, -e, -s (рідко). У латиській мові немає середнього роду.

Латинська мова  почала розповсюджуватись за межами Риму з 4-3 ст. до н.е. й поступово витіснила інші мови стародавньої Італії. Завдяки завоюванням рабовласницького Риму, латинська мова поширилась в при рейнській Німеччині, Реції, Панонії та Дакії, Північній Африці, Галії, Іспанії.Латинізація Апенінського півострову( крім півдня Італії та Сицилії) закінчилась до 1 ст. до н.е.

В 3-1 ст. до н.е. був відчутний вплив грецької мови на латинську.

Центр іноземних мов Романа Даниліва запрошує Вас на курси латинської мови!