Навчання іноземній мові

Професійне вивчення іноземних мов у Львові для всіх

Навчання іноземній мові

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва проводить навчання іноземній мові. Ми пропонуємо навчання з-понад 35-ти мов світу: англійської, німецької, польської, італійської, іспанської, французької, російської, чеської, сербської, хорватської, словацької, румунської, угорської, китайської, японської, корейської, данської, івриту та інших.

Навчання проводять досвідченні та кваліфіковані викладачі з великим досвідом. Вони до кожного свого студента підберуть правильний підхід і оберуть якнайкращу програму навчання. В програмі навчання викладачами нашого центру використовуються  різноманітні розвиваючі методики та  проводяться практичні заняття.

В процесі занять викладачі центру використовують комунікативну методику , що передбачає парні, групові , командні  форми роботи, які орієнтовані на спілкування студентів між собою. Граматика викладається в контексті визначених ситуацій. Для навчання  викладачі центру іноземних мов Лідер використовують різноманітні підручники,  аудіо- літературу та  відео- літературу.

В залежності від рівня знань, що можна визначити завдяки спеціально розробленим тестам, проводяться однорівневі, дво рівневі, трирівневі курси будь-якою мовою.

Вивчення студентами однієї з мов обирається для  своїх загальних практичних і культурних потреб.

Центр іноземних мов Лідер може допомогти у вивченні іноземної мови, якщо Ви бажаєте скласти міжнародні тести.