Світові мови

Ми пропонуємо курси з вивчення найбільш популярних світових мов

Світові мови
  • Англійська мова (Курси англійської мови) — це одна із германських мов, якою розмовляють в Північній Америці, Ірландії, Великобританії, Новій Зеландії , Австралії, в країнах Африки та Азії.
  • Німецька мова (Курси німецької мови) — це одна із германських мов західногерманської підгрупи. Німецька мова — це офіційна мова Німеччини, Великого Герцогства Люксембург, Королівства Бельгії, Австрії, Швейцарії. Німецькою мовою розмовляють в США , Канаді та деяких країнах Південної Америки.
  • Французька мова (Курси французької мови) — це одна з романських мов гало-романської підгрупи.Французька мова — офіційна мова Франції, Швейцарської Конфедерації (разом з німецькою та італійською мовами), Канади (разом з англійською мовою), Королівства Бельгії (разом з нідерландською мовою), Республіки Гаїті, Монако.
  • Іспанська (español) або кастильська (castellano)  (Курси іспанської мови) — це найбільш поширена іберо-романська мова, четверта як розмовна поширена мова в світі згідно деяких джерел.
  • Італійська мова (Курси італійської мови) — це одна з романських мов італо-романської підгрупи; це офіційна мова Італії, Ватикану (поряд з латинською мовою), республіки Сан-Маріно і Швейцарської Конфедерації (поряд з німецькою, французькою та швейцарською ретороманською).
  • Російська мова (Курси російської мови) — це одна із східнослов'янських мов і одна із розповсюджених мов світу. Російська — це одна з шести офіційних та робочих мов ООН.