Курси англійської мови у Львові

Центр іноземних мов Лідер пропонує курси англійської мови у Львові.

Курси англійської мови у Львові

Ми пропонуємо широкий вибір загальних або спеціалізованих навчальних курсів англійської мови для дітей та дорослих,  корпоративне навчання та індивідуальні заняття.

Ми проводимо курси у  звичайному та інтенсивному  режимі будь-якого рівня складності.

Стандартний курс – 2 рази в тиждень. Інтенсив – 3 рази в тиждень. Курси складаються з 5-ти рівнів складності:

  • рівень А1 – початковий
  • рівень А2 – нижче середнього
  • рівень В1 – середній
  • рівень В2 – вище середнього
  • рівень С1 – С2 – високий

Кожен рівень складається з 48 занять.

Навчання відбувається в індивідуальному режимі або в групах  по 6-8 осіб. Курси проводяться на нашій або Вашій території та в режимі онлайн ( по скайпу).

Ми відповідально ставимося до підбору програми чи режиму навчання – запропонуємо Вам оптимальний варіант після проходження тестування на нашому сайті для визначення Вашого рівня. Заняття у групах починаються в міру набору відповідної кількості бажаючих. Індивідуальні заняття проводяться відразу після погодження графіка. Корпоративне навчання для компаній, які бажають вивчити англійську мову,  проводиться без відриву від виробництва - у Вашому офісі і в зручний для Вас час не відволікаючи працівників від основного виду зайнятості.

Ми пропонуємо загальні курси та  ділову іноземну мову в різних професійних напрямках (для керівників, ІТ-спеціалістів, маркетингу, сфери послуг).

Викладачі нашого Центру – це кваліфіковані і досвідчені спеціалісти. Це викладачі, які працюють у вузах, шкільні вчителі, які спеціалізуються у викладанні іноземної мови для дошкільнят, дітей та підлітків та іноземці - дипломовані носії мови. Наші викладачі знайдуть підхід до кожного  студента і допоможуть йому у вирішенні поставленої перед ним мети – здача ЗНО, вступ у ВНЗ,  успішне спілкування , потреба підтягнути свій рівень чи активізувати знання. Вони запропонують сучасну методику з комплексним підходом до вивчення мови для рівномірного розвитку усіх видів мовлення (говоріння, слухання, читання, письмо).
Центр іноземних мов "Лідер" докладе усіх зусиль, щоб навчання було для Вас максимально ефективним, а від Вас очікуємо активної участі у цьому процесі.

Вивчайте мову з "Лідером"!