Курси арабської мови у Львові

Курси арабської мови у Львові разом з фахівцями Центру іноземних мов Романа Даниліва

Курси арабської мови у Львові

Арабська мова — це одна із семітських мов, яка поширена в Іраку, Ізраїлі, Кувейті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Сирії, Йорданії, Лівані, Судані, Лівії, Мавританії, Єменській Арабській Республіці, Західній Сахарі, Сомалі, Джібуті, Республіці Ємен, Єгипті, Мальті, Марокко, Лівії, Тунісі, Алжирі, Республіці Чад. Арабською мовою в світі розмовляють понад 165 млн. людей. Арабська мова — це найпоширеніша семітська мова семіто-хамітської родини мов, якою розмовляють у західній Азії і північній Африці близько 120 мільйонів осіб.

Арабська — це офіційна мова усіх арабських країн та одна із шести офіційних мов і робочих мов ООН, а також є офіційною мовою Республіки Джібуті та Сомалійської Демократичної Республіки.Арабська мова відома своєю діалектичною розгалуженістю, так як племінні діалекти відомі ще з 6-7 століть. Сучасні діалекти цієї мови поділяють на п’ять груп: єгипетсько-суданську, східну (месопотамську), північно-африканську (магрибську), аравійську, центрально-арабську. Ознайомитись з класичною формою літературної арабської мови можливо при читанні до ісламської поезії 5-6 століття. Арабська мову, як літературну мову, почали використовувати в 7 столітті. Це є мова Корану. До найдавніших письмових пам'яток арабської мови належать сафські та самудські й лих'янські написи, виконані сабейським шрифтом і т.д.

Класифікація: Афроазіатська, Семіто-хамітська, Семітська, Західносемітська, Арабська мова.

Міжнародні організації: ООН, Організація Ісламська Конференція, Африканський Союз, Ліга арабських держав,

Арабська мова виникла близько 6 століття на півдні Аравійського півострову і розповсюдилась по всьому сучасному арабському світу шляхом завоюванню арабами сусідніх земель. Найближчими спорідненими мовами з арабською мовою є іврит та арамейська мова. Звучання арабської мови складається з 28 приголосних та 3 голосних звуків, а корені більшості арабських слів складаються з 3 звуків.

В арабській абетці налічується 28 букв, 25 з яких використовуються для позначення приголосних звуків і 3 - для позначення довгих голосних, а також відсутності звуку (відповідає українському апострофу). Для позначення коротких голосних використовуються додаткові значки (оголоси), які інколи пишуться над або під буквами. Арабське письмо здійснюється справа ліворуч.

Центр іноземних мов Романа Даниліва запрошує Вас на курси арабської мови!