Курси французької мови у Львові

Вивчення французької мови у Львові разом з фахівцями

Курси французької мови у Львові

Французька мова — це одна з романських мов гало-романської підгрупи. Французька мова — офіційна мова Франції, Швейцарської Конфедерації (разом з німецькою та італійською мовами), Канади (разом з англійською мовою), Королівства Бельгії (разом з нідерландською мовою), Республіки Гаїті, Монако. Для всього населення чи значної його частини цих країн мова є рідною мовою. Зустрічаються групи франкомовного населення в Італії (долина Вале - д' Аоста), США (штат Луїзіана). Французька мова — це  офіційна мова  Андори (разом з іспанською та каталонською мовами) та Великого Герцогства Люксембург (разом з німецькою мовою). Французька мова — є одніює з офіційних та робочих мов ООН. Загальна кількість людей, що розмовляє французькою мовою, становить 95 млн. 

Велика кількість слів, синтаксичні звороти, моделі словотвору у французькій мові були запозичені з літературної латинської мови. Лише в 17 столітті сформувались норми літературної французької мови, а в в 20 столітті відбулось значне розходження між розмовною та літературною мовою. Завдяки французькій мові виникають креольські мови (на Гаїті, на малих Антильських та Маскаренських островах, в Луїзіані США,). Перший зв'язний текст — "Страсбурзькі клятви",  перші писемні пам'ятки французької мови — "Рейхенауські глоси" (8 століття). Французька мова має свої фонетичні та лексичні особливості в країнах Африки, свої національні варіанти в Канаді, Швейцарії, Бельгії. 

Французька для дошкільнят

Викладаємо французьку мову діткам різного віку: дошкільного, учням молодших і старших класів.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина володіла іноземною мовою, зокрема французькою, з нею необхідно займатися. Запорукою успіху є систематичність, наполегливість, терпіння і що дуже важливо - бажання. Ми це все гарантуємо. Без сумніву ,зуміємо зацікавити дитину, та привити їй любов до мови.

Заняття проводиться як в групі так і індивідуально. До кожної дитини індивідуальний підхід. Тривалість, кількість, вартість занять обговорюється з кожним індивідуально! (Можливі різні варіанти).

Телефонуйте в офіс центру іноземних мов Лідер і Вас проконсультують!

Французька для дітей

Французька мова – одна з найпопулярніших. У багатьох школах вивчають французьку як третю іноземну. Найчастіше батьки звертаються до репетиторів з метою підвищити успішність своїх дітей у школі, зокрема з французької мови. Не дивно, адже в шкільній програмі є річний план, у якому немає місця на відпрацювання пропусків. Тим більше ,складно виявити прогалини окремо взятого учня з усього класу. У школі мало приділяється уваги навчанню читання французькою та відпрацюванню граматики. Центр іноземних мов Лідер пропонує Вам допомогу у вирішенні цих проблем. Допомога у виконанні домашньої роботи, відпрацювання навичок читання, відпрацювання усіх правил граматики, які повинні бути засвоєні за період навчання у початковій школі. А також допомога в усвідомленні важливості вивчення іноземної мови, засвоєння фонетичної бази, формування досвіду читання, писання та спілкування французькою мовою.

Французька для школярів

У багатьох школах України французька мова є обов’язковою для вивчення як друга або третя іноземна мова. Діти шкільного віку володіють чудовим рівнем сприйняття і відмінною пам’яттю. Саме тому так важливо не упустити момент, коли дитині найпростіше оволодіти іноземною мовою. У Центрі іноземних мов Лідер працюють кваліфіковані викладачі, які працюють з дітками за спеціальною методикою. Ми допоможемо маленьким лінгвістам опанувати ази письма та розмовної мови.

Чекаємо Вас з дітками у нашому Центрі на курсах французької для школярів! Подорожуймо захоплюючими стежками мовної країни разом!

Французька для студентів

"Мулен Руж" з канканом, Єлисейські поля з Тріумфальною аркою, Лувр з Джокондою, королі, куртизанки, художники - все це блискучий Париж. Слава розкішного і романтичного міста Старого Світу тримається за Парижем вже кілька століть, і ділитися нею з ким би то не було він не має наміру. Однак відчути весь цей колорит Ви зможете тільки заволодівши мовою кохання – французькою.

Центр іноземних мов Лідер допоможе Вам вивчити французьку якісно, легко та швидко. Ми не тільки дамо Вам змогу швидко навчитися розмовляти та писати французькою, а й ознайомимо з традиціями та культурою чудесної Франції. Звертайтесь до нас і ми допоможемо Вам опанувати французьку.

Французька для початківців

Центр іноземних мов Лідер пропонує 1-семестровий курс для початкового рівня. Проведення індивідуальних занять за зручним для Вас графіком. Корпоративні курси проводяться за спеціально підготовленими програмами, що дозволяють поглиблено вивчати мову. Робота висококваліфікованих викладачів у невимушеній атмосфері значно покращує вивчення та засвоєння матеріалу. Для своїх клієнтів ми пропонуємо:

  • сучасну та цікаву комунікативну методику;
  • індивідуальний підхід до всіх клієнтів;
  • гнучку систему знижок;
  • перегляд відеоматеріалів іноземною мовою;
  • безкоштовні пробні тестування.
  • загальний курс з вивчення іноземної мови

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва запрошує усіх бажаючих до вивчення французької мови на початковому рівні.

Французька для дорослих

Франція — країна, яку відвідали близько 82 млн туристів, залишається найпопулярнішим туристичним напрямом у світі. Справа у тому, що ця країна багата природною різноманітністю, красою її пейзажів, неповторним виглядом її селищ, а також надзвичайно багатою культурною спадщиною ( музеї та історичні пам’ятки). Також Франція займає третє місце після США і Іспанії по рівню надходжень коштів від туризму. Кожен з нас хотів би відвідати цю мальовничу країну, однак, нас може стримувати мовний бар’єр. Для того, щоб його не було — запрошуємо Вас на курс вивчення французької мови для дорослих.

Будемо раді вивчати мову разом!

Французька з репетитором

Знання французької поступово перетворилося із аристократичної примхи у прагматичну необхідність. Подорож країною Бальзака і Гюго значно ускладнюватиметься без знання національної мови, оскільки мовний бар’єр у цій країні особливо жорсткий. Центр іноземних мов Лідер створить найкращі умови для опанування французької, для того, щоб Ваш світ став яскравішим. Мова кохання розвиває критичне мислення, допомагає зрозуміти культуру своєї країни і створює хороші перспективи. Вивчайте французьку разом із Центром іноземних мов Лідер і Ваш світ стане прекраснішим.

Французька для туристів

Франція — третя за величиною європейська країна. З кожним роком зростає кількість туристів, які з захопленням подорожують по містах країни кохання. Франція асоціюється з романтикою, коханням, смачними сирами та виноробством. Працівники Центру іноземних мов Лідер допоможуть Вам відчути усі ці тонкощі та побути справжнім гурманом. Цього можна досягти, якщо засвоїти специфічну французьку мову.

Звертайтесь до нас, якщо Ви шукаєте курси французької мови для туристів. Вивчаймо французьку разом!

Французька для ресторанного готельного бізнесу

Центр іноземних мов Лідер пропонує корпоративний курс вивчення французької мови для готельного та ресторанного бізнесу. Розроблений нами курс дозволить Вам спілкуватися французькою мовою у типових для працівників готельної та ресторанної справи ситуаціях, застосовувати на практиці знання, працюючи з професіоналами з Франції. Ми практикуватимемо французьку мову через знайомство з важливою частиною французької культури: кухнею та пов’язаними з нею професійними галузями. Розвивати технічні знання професійної готельної та ресторанної справ, зануритись у глибину чуттєвого досвіду.

Звертайтесь у наш Центр і ми складемо комерційну пропозицію спеціально для Вас!