Курси італійської мови у Львові

Вивчення італійської мови у Львові разом з фахівцями

Курси італійської мови у Львові

Якщо Ви мрієте відвідати чарівну Італію – країну славетного Колізею та найстаріших у світі культурних пам’яток, але Ваші знання італійської не дозволяють цього - ми допоможемо Вам.

Центр іноземних мов Лідер пропонує професійно розроблений курс вивчення італійської мови. Наш курс вміщає декілька аспектів, а саме: лексика, граматика, розмовна мова та вправи на розвиток слухового сприймання.

Ми запевняємо, що після наших курсів Ви сміливо зможете висловлюватись італійською мовою та комфортно себе почувати у атмосфері людей, які перфектно володіють італійською.

Ні для кого не секрет, наскільки важливим стало вивчення іноземних мов у сучасному житті. Рано чи пізно батьки розуміють, що вивчення мов це не тільки цікаво для дитини, а й надзвичайно важливо для її майбутнього. Якщо з ранніх років допомагати дитині освоювати нові мови, то згодом, у школі, їй буде набагато простіше домогтися гарного рівня. Розвиток дитини в мовному плані дуже корисний. Він сприяє поліпшенню пам'яті – як зорової, так і слухової, допомагає розвивати мислення та грамотне мовлення.

Центр іноземних мов Лідер пропонує Вашим діткам вивчення італійської мови. Дайте можливість Вашій дитині змалку здобути якомога більше знань для того, аби у майбутньому вона змогла себе реалізувати та вільно почувати у будь-якій країні, та у будь-якому товаристві. 

Кваліфіковані викладачі нашого Центру розробили спеціальну програму для навчання наймолодших учнів. Ми використовуємо найновітніші методики навчання. Впевнені, що Ваші діти будуть задоволені.

Запрошуємо на курси італійської мови у Центр іноземних мов Лідер!

Італійська для дошкільнят

Тут, у нашому маленькому щасливому світі, ми кожен день не тільки вчимо своїх пташенят італійської мови та допомагаємо їм виявити і розвинути свої здібності і таланти, а й вчимо їх адаптуватись у  різному і багатомовному світі. Тут, у центрі Лідер, ми разом творимо власний світ: в нашому клубі руками вчителів та учнів створено унікальну атмосферу, нас оточують зроблені власноруч “чудеса”. Ми розвиваємо у наших діточок новий погляд на речі, оскільки націлені на різнобічний розвиток як інтелектуальної, комунікативної, рухової, так і емоційної і духовної сторони особистості кожної дитини.

Італійська для дітей

Ні для кого не секрет, наскільки важливим стало вивчення іноземних мов у сучасному житті. Рано чи пізно батьки розуміють ,що вивчення мов це не тільки цікаво для дитини, а й надзвичайно важливо для її майбутнього.

Якщо з ранніх років допомагати дитині освоювати нові мови, то згодом, у школі, їй буде набагато простіше домогтися гарного рівня. Розвиток дитини в мовному плані дуже корисний. Він сприяє поліпшенню пам'яті – як зорової, так і слухової, допомагає розвивати мислення та грамотне мовлення.

Центр іноземних мов Лідер пропонує Вашим діткам вивчення італійської мови. Дайте можливість Вашій дитині змалку здобути якомога більше знань для того, аби у майбутньому вона змогла себе реалізувати та вільно почувати у будь-якій країні, та у будь-якому товаристві. Ми виховуємо не лише перфектних мовознавців, а й лідерів. Хочете аби Ваша дитина була лідером завжди і у всьому? Тоді Вам до нас, у центр іноземних мов Лідер!

 

Італійська для школярів та студентів

Італійська мова – одна з найпоширеніших у світі. Для того, щоб вижити у сучасному світі - необхідно володіти мінімум однією іноземною мовою.
Центр іноземних мов Лідер запрошує маленьких поліглотів на курси італійської мови. Кваліфіковані викладачі нашого Центру розробили спеціальну програму для навчання наймолодших учнів. Ми використовуємо найновітніші методики навчання. Впевнені, що Ваші діти будуть задоволені.

Італійська для початківців

Центр іноземних мов Лідер запрошує Вас на курс італійської мови для початківців. На цьому рівні Ви навчитеся розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Відрекомендуватись або представити когось та запитувати і відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

Італійська для дорослих

Якщо Ви мрієте відвідати чарівну Італію – країну славетного Колізею та найстаріших у світі культурних пам’яток, але Ваші знання італійської не дозволяють цього - ми допоможемо Вам.

Центр іноземних мов Лідер пропонує професійно розроблений курс вивчення італійської мови для дорослих. Наш курс вміщає декілька аспектів, а саме: лексика, граматика, розмовна мова та вправи на розвиток слухового сприймання. Ми запевняємо, що після наших курсів Ви сміливо зможете висловлюватись італійською мовою та комфортно себе почувати у атмосфері людей, які перфектно володіють італійською.

Італійська з репетитором

Італія прекрасна з різних сторін і, відповідно, й асоціації з нею теж різні. Це чудова музика, вишукана архітектура, неперевершена кухня, фантастичний живопис і висока мода. Всі ці складові сонячної країни – привід вивчати італійську. Крім того, щоб цілком зрозуміти італійську культуру, потрібно знати національну мову. Центр іноземних мов «Лідер» допоможе вивчати італійську мову у комплексі із своєрідним зануренням у культуру,шляхом ознайомлення із піснями, фільмами та матеріалами зі ЗМІ мовою оригіналу.  

Сьогодні це – мова, яка є ключем до подолання мовного бар’єру, розуміння італійської культури та шансом стрімкого просування по кар’єрній драбині. Ми допоможемо опанувати італійську з допомогою найсучасніших технологій вивчення іноземних мов. Ласкаво просимо у Центр іноземних мов Лідер! 

Італійська для туристів

Одна з найбільших пам’яток Італії та світу – Рим. У цих межах країни також розташоване місто-держава Ватикан, а також такі безцінні пам’ятники й ансамблі античності як Римський Форум, Віа Аппіа, Арка Септимія Севера, Базиліка Емілія, Курія, Храм Антоніна та Фустини, Будинок Весталок, Храм Вести, Храм Ромула та безліч інших визначних пам’яток.

Якщо Ви мрієте на власні очі побачити усю цю велич чудесної Італії — вивчайте італійську мову. Вона допоможе без жодних бар’єрів відчути колорит країни та комфортно себе почувати у італомовному середовищі.

Центр іноземних мов Лідер допоможе Вам, якщо Ви шукаєте курси італійської мови для туристів. Ласкаво просимо!