Публікації

Подвійний апостиль Львів

Якщо Вам потрібно поставити подвійний апостиль звертайтесь в центр іноземних мов "Лідер" Романа Даниліва в нашій компанії нададуть Вам консультацію по всіх питаннях, щодо подвійного апостиля.

Обласна легалізація

Обласна легалізація — це процес поставлення печатки Головного обласного управління Міністерства  юстиції України на документах ,виданих  органом РАЦС або головним управлінням  охорони здоров’я.

Нострифікація

Для того щоб, іноземні документи про освіту були прийняті на території України для подальшого працевлаштування або продовження навчання необхідно виконати процедуру нострифікації. Щоб  встановити відповідність академічних, професійних прав, а також кваліфікаційні рівні всіх іноземних документів, що підтверджують ту чи іншу ступінь Вашої освіти (або ж кваліфікації) згідно з державними стандартами України.

Dichiarazione di valorе для Італії

Dichiarazione di valorе — це складний процес, основним завданням якого є визнання освітніх документів або надання та легітимності з метою працевлаштування чи навчання в Італії. Якщо ви плануєте здобувати освіту чи офіційно працевлаштуватись за фахом в Італії, Вам обов’язково потрібно пройти процедуру освітніх документів Dichiarazione di valorе

Легалізація для Італії у Львові

Якщо Вам потрібно здійснити переклад акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів, звертайтесь у Центр іноземних мов «Лідер». Ми якісно та швидко зробимо все за Вас.

Спеціалізована мова

До спеціалізованої іноземної мови відносять ділову, економічну та медичну, юридичну та технічну іноземні мови. Суть спеціалізації полягає у більш детальному вивченні та розумінні ділових, економічних, медичних, юридичних термінів та розгляду різноманітних спеціалізованих тем.

Дидактичні принципи

Дидактичні принципи: принцип наочності, принцип міцності, принцип доступності та посильності, принцип міжкультурної взаємодії, принцип професійної компетентності викладача