Довідка про несудимість

Центр іноземних мов Лідер отримає для Вас таку довідку швидко, незалежно від Вашого місця перебування

Довідка про несудимість

Вам потрібна довідка про несудимість? Пропонуємо Вам найшвидший, найлегший і недорогий спосіб оформлення довідки про несудимість. В більшості випадків довідка про несудимість необхідна для:

  • надання в установи іноземних держав;
  • отримання посвідки на проживання;
  • оформлення на роботу (дозволу на роботу іноземця);
  • отримання ліцензії на роботу з прекурсорами;
  • участі в тендерних процедурах.

Незалежно від того де ви знаходитеся у чи Україні будь-якій іншій країні світу, Центр іноземних мов Лідер отримає для вас довідку про несудимість й доставимо за потрібною вам адресою в Україні або будь якій іншій країні світу.

Одержати довідку про несудимість можна самостійно чи за дорученням оформленим на ваших родичів чи знайомих в управліннях інформаційних технологій МВС України. Самостійне одержання довідки про несудимість як правило займає тривалий період часу. Крім того, одержати довідку про несудимість можна далеко не у всіх населених пунктах України.

Довідка про несудимість або довідка про відсутність судимості — це документ який свідчить про відсутність чи наявність судимості вказаної особи на території будь якої держави. Назва "довідка про несудимість" чи "довідка про відсутність судимості" не зовсім правильна, тому що в даному документі відбивається або відсутність або наявність судимості.

Довідки про несудимість бувають двох видів:

  1. довідка про несудимість для використання на території України;
  2. довідка про несудимість для використання за межами України.

Для того, щоб отримати  посвідку про тимчасове проживання закордоном, майже завжди вимагається Довідка про несудимість за формою ІП-1, яка видається Управлінням інформаційних технологій Головного управління Міністерства внутрішніх справ у відповідній області або в м. Київ.

Центр іноземних мов Лідер допоможе Вам у виготовленні та отриманні довідки про несудимість. Ми можемо допомогти у цьому питанні, як громадянам України так і громадянам інших держав.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша довідка про несудимість була дійсна поза межами України, Вам необхідно здійснити  відповідну легалізацію документу і переклад довідки про несудимість.

Варто зазначити, що зазвичай не потрібна особиста присутність чи будь-яка інша участь у процесі отримання та легалізації довідки про несудимість.

Можливо Ви плануєте виїхати за кордон, тоді можуть бути корисними наші курси іноземних мов