Вивчати іноземні мови

Центр іноземних мов Лідер запрошує  Вас вивчати  іноземні мови  разом

Вивчати іноземні мови

Бажаєте поїхати закордон,  познайомитися  і порузумітися із новими цікавими  людьми ? Тоді  Вам неабияк пригодиться знання іноземних мов. Іноземна мова та вільне володіння нею відіграє надзвичайну важливу роль у сучасному модернізованому суспільстві. Куди не глянь усюди іноземні мови.

У Вас є можливість обрати  ту іноземну мову, яка Вам більш до вподоби. Ми пропонуємо курси з понад тридцяти п’яти мов світу. 

Ми також пропонуємо курси ділової іноземної мови для тих, кому необхідна іноземна мова для роботи в сфері бізнесу. В процесі навчання розглядаються наступні теми : зустрічі та переговори, спілкування з клієнтами, написання ділових листів та складання звітів, розмови по телефону.  Впродовж останніх десятиліть ділова іноземна мова набула великої популярності як у сфері праці, так і у сфері відпочинку. 
Наш центр завжди підтримає Вас та допоможе зробити правильний вибір. Ми готові підібрати такі іноземні мови, вивчення яких підходить саме Вам.

Відкриємо Вам маленьку таємницю — розповімо про цікавий, але маловідомий факт, пов'язаний зі знанням іноземної мови і котрий має безпосередній вплив на самореалізацію людини. Вчені-психологи виявили, що знання іноземної мови, крім того, що воно значно підвищує самооцінку, на підсвідомому рівні відіграє також роль фактора, який додатково розширює поле потенційних можливостей для самореалізації людини.
Згодом, після проходження мовного курсу, підсвідомо вибудовується асоціативний ряд: я знаю іноземну мову → значить можу вільно спілкуватися з іноземцем → значить маю більше можливостей, аніж інші → значить я швидше реалізую себе у суспільстві. Іншими словами, оволодівши іноземною мовою, людина стає психологічно готовою рухатися у напрямку пошуку контактів з іноземцями.

Тому бажано володіти бодай однією іноземною мовою.

Центр іноземних мов Лідер, котрий досконало володіє понад 35-ма іноземними мовами, з радістю Вам допоможе вивчати  іноземні мови.

У нас розроблено декілька сучасних програм мовних курсів: для дітей і підлітків; для абітурієнтів і студентів; для бізнесменів і керівників; для туристів і подорожуючих. І кожна з цих програм має індивідуальний та груповий формати навчання.

Крім цього наші досвідчені та дипломовані викладачі з огляду на Ваші актуальні потреби за короткий час розроблять для Вас персональну програму вивчення іноземної мови.
Та сьогодні разом з центром іноземних мов «ЛІДЕР» у Вас є всі підстави бути впевненим на 100%, що з іноземцем Ви гарантовано знайдете спільну мову.