Азербайджанський переклад

Переклад азербайджанською мовою та переклад на азербайджанську у Львові

Азербайджанська мова переклад

Азербайджан - найбільша країна Закавказзя. Окрім того, що  Азербайджан багатий нафтою і природним газом і тут зустрічаються  9 з   11 типів клімату, він славится неймовірними пейзажами, де гори межують з морем, а ліси з містами, величезною кількістю грязьових вулканів. Тут неабияка смачна національна кухня, яка вдаряє по всім смаковим рецепторам одразу і важливою складовою азербайджанської культури є чаювання. 
Азербайджанська мова  належить до огузької підгрупи тюркської групи алтайської сім'ї мов. Поширена вона не тільки в  Азербайджані,а й у Туреччині, Ірані, Грузії,  Іраку. Азербайджанською мовою розмовляють близько 30 мільйонів людей.

Азербайджанська мова має 4 діалектні групи: північну, південну,східну, західну. 

Переклад на азербайджанську мову

Для якісного перекладу з азербайджанської мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у Центрі іноземних мов «Лідер»  Романа Даниліва  володіють високим рівнем знань азербайджанської мови та мають досвід у  сферах різних тематик. 

Наше бюро надає послуги перекладу на азербайджанську чи з азербайджанської мови таких видів текстів:

  • Особисті документи (паспорт, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про  зміну імені чи прізвища, про смерть, посвідчення)
  • Юридичні (договори, довіреності, заяви, акти, митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати,  нормативно-правові акти, свідоцтва тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, протоколи, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, облігації, лімітні довідки, акти ревізій, інвентаризації, звіти про використання валютних планів);
  • Освітні (атестати, свідоцтва,  дипломи, додадки до них, доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори,  статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)

Переклад з азербайджанської мови

Наші перекладачі зроблять Вам кваліфікований переклад, адже вони   мають  досвід  роботи  у сфері  перекладів  і досконало розбираються  в будь-якій тематиці різного рівня складності. 

Термін виконання залежить від рівня складності тексту. При потребі замовлення виконуються за максимально короткий час. При цьому якість і ціна Вас не розчарують. 

Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам та високу якість і точність зроблених нами перекладів.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.