Французький переклад

Центр іноземних мов Лідер пропонує Вам послуги перекладу з французької мови та переклад на французьку

Французька мова переклад

Переклад на французьку мову - один із найпопулярніших запитів у нашій компанії. Французька була головною мовою світу до настання панування англійської. Не зважаючи на свою красу та мелодійність, французька - одна із найскладніших мов. Сьогодні ця вона є офіційною державною мовою Францій, Бельгії, Швейцарії та Канади. Тому не дивно, що фахівці із французького перекладу завжди мають попит.

Переклад на французьку мову

Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” надає послуги французького перекладу офіційних та неофіційних текстів. Ми працюємо тільки з кваліфікованими перекладачами, що мають багаторічний досвід у своїй справі. Крім цього, всі наші фахівці мають певну вузьку спеціалізацію по конкретній тематиці. Це дуже важливо при підборі перекладача, адже людина має розумітися на всіх тонкощах мови, знати значення всіх багатозначних слів і розуміти їх різницю, враховувати пунктуаційні та стилістичні особливості.

Ми здійснювали переклади у таких тематиках:

  • Юридична;
  • Економічна;
  • Банківська;
  • Маркетингова;
  • Громадянська;
  • Освітня;
  • Технічна;
  • та інші.

Тому, якщо вам потрібно здійснити переклад з французької або на французьку мову переклад свідоцтва на шлюб, документів про освіту, будь-яких видів довідок, посвідчень або довіреностей ми виконаємо замовлення у найкоротші терміни та із максимальним розумінням специфіки вашої тематики. 

Переклад з французької мови

Переклади, які здійснює наша компанія, проходять ретельну перевірку на всі види помилок: граматичні, стилістичні, пунктуаційні, лексичні. Також, ми слідкуємо, щоб у тексті зберігалась логіка викладу, відповідність до жанру та природна послідовність. Ми розуміємось на специфічних моментах французької мови, тому можете бути певними, що ваш переклад буде зроблений з дотриманням всіх норм мови.

Нам часто доводиться працювати з офіційними документами наших клієнтів, тому ми розуміємо наскільки важливо зберігати конфіденційність у цьому питанні.

Замовити переклад ви можете через наш сайт, телефоном або листом на нашу електронну скриньку.

Термін роботи розраховується після аналізу обсягу та складності вашого замовлення. Але якщо вам треба виконати переклад “на вчора” ми можемо скоротити терміни виконання. При цьому якість залишиться високою, а ціна не виросте суттєво.