Грецький переклад

Переклад з грецької та на грецьку мову в Бюро перекладів Лідер у Львові

Грецька мова переклад

Овіяна міфами, таємничими символами та історичними подіями - Греція все частіше заманює туристів та шукачів пригод. І хоч зараз грецька мова втратила свою широку популярність та все одно попит на перекладацькі послуги з грецької або на грецьку мову досить чисельні.

Через закономірну втрату популярності грецької мови, все складніше стає знайти хорошого перекладача. Ви певно вже стикнулись із цією проблемою, якщо зайшли на наш сайт. Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” надає послуги перекладу на грецьку та з грецької мови в короткі терміни. Спеціалісти з якими співпрацює наша компанія - це професійні перекладачі та лінгвісти грецької мови. Вони розуміють всі тонкощі та особливості цієї мови, та з легкістю виконують завдання будь-якої складності. 

Новогрецька хоч і відрізняється від мови, якою говорили на перших Олімпійських іграх, та все одно вона огорнута магією старовини, що дозволяє нашим перекладачам отримати найбільшу насолоду від роботи. І тільки у такому настрої з’являються досконалі переклади з грецької чи на грецьку мову.

Всі наші тексти проходять ретельний контроль на всі види помилок: морфологічні, граматичні, стилістичні, лексичні та пунктуаційні. Ми вишукуємо всі неточності та виправляємо їх, щоб у ваші руки потрапив добірний продукт.

Ви можете замовити переклад з грецької мови такі види текстів:

  • Юридичні документи та ділові папери (документація для митниці, договори, бізнес-плани, акти, дарчі та інших)
  • Рекламні та маркетингові матеріали (вивіски, брошури, каталоги, рекламні слогани)
  • Особисті документи (паспорт, свідоцтва, посвідчення)
  • Технічні тексти (інструкції, описи продукції)
  • Художні тексти (твори, статті, оповідання)
  • Медичні тексти (описи ліків та медикаментів, висновки лікарів, обстеження)
  • Освітні (дипломні роботи, реферати, дисертації) 
  • та інші види текстів.

Кожен із наших перекладачів володіє всією необхідною термінологією із будь-якої фахової сфери, тому можете бути певні, що ваш переклад буде здійснений з повним розумінням теми. Крім цього, ми постійно вивчаємо всі зміни у законодавствах країн, щоб бути в курсі всіх змін і зробити ваше замовлення з урахуванням всіх поправок.

Залишайте свої заявки на замовлення у нас на сайті, телефоном чи особисто у нашому офісі.