Іспанський переклад

Зробіть іспанський переклад текстів у Львові в Бюро перекладів Лідер Романа Даниліва

Іспанська мова переклад

З кожним днем світ все більше стирає кордони, але єдиним непохитним бар’єром між людьми стоїть мова. Тому, послуга професійного усного та письмового перекладу така популярна останні десятиліття.

Переклад на іспанську мову

Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” — це команда професійних дипломованих перекладачів з іспанської та на іспанську мови. Ми перекладаємо всі види текстів:

  • Юридичні (митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати, довіреності, нормативно-правові акти, свідоцтва, довіреності, сертифікати тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, лімітні довідки, акти ревізій, інвентаризації, звіти про використання валютних планів);
  • Освітні (доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори, збірки, статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)
  • тощо.

Переклад з іспанської мови

Всі переклади, які здійснює наша компанія, проходять ретельну перевірку. Ми слідкуємо, аби у тексті не було граматичних, лексичних, синтаксичних, пунктуаційних помилок.

Хороший переклад має на меті 100% відповідність оригіналу, тож ми гарантуємо чіткість послідовності викладу, збереження логіки тексту та добір правильних відповідників.

Ми виконуємо переклади на іспанську та з іспанської мови в короткі терміни. Але точний розрахунок часу ми можемо вам надати тільки після ознайомлення із матеріалом.
Ціна залежить від складності тексту та обсягу, чіткий розрахунок ми повідомимо вам після аналізу вашого тексту.

Якщо переклад треба зробити “на вчора” то ми із легкістю виконаємо замовлення на терміновий переклад. При цьому якість збережеться високою, а ціна суттєво не виросте.
Замовити переклад ви можете в нашому офісі, телефоном чи через електронну пошту. Всі контакти ви знайдете у відповідному блоці меню на нашому сайті.

Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам та високу якість і точність зроблених нами перекладів.

Переклад — справа тонка, тому краще не випробовувати долю, а одразу звертатись до професіоналів. Один переклад коштує набагато менше ніж ваші час та репутація.