Іврит переклад

Переклад з івриту та переклад на іврит у Львові

Іврит переклад

Ізраїль — країна, із якою пов’язана наша держава економічними та політичними зв’язками. З кожним роком ці зв’язки поглиблюються, тому зовсім не дивно, що переклад на іврит став таким популярним запитом у різних бюро. Добре розвинена медицина та цікаві туристичні маршрути приваблюють в Ізраїль не тільки великі корпорації, а і звичайних поодиноких людей. Та для будь-яких зв’язків з іноземними країнами, як корпораціям так і фізичним особам, важливо мати певний пакет документів відповідною мовою. 
Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” здійснює переклади на будь-яку тематику.

Частіше за все до нас надходять замовлення на таки види перекладу:

  • Медичні тексти — висновки та рекомендації лікарів, обстеження пацієнтів, історії хвороб, результати аналізів, опис та інструкції до ліків та препаратів;
  • Юридична документація — особисті документи, довіреності, посвідчення, акти та виписки, свідоцтва;
  • Технічна документація — патенти, інструкції, рекомендації з розробки продукції, експериментальні висновки, проекти;
  • Освітня документація — дипломи, публікації, наукові роботи, сертифікати;
  • Інші вузько направленні види документацій.

Всі наші спеціалісти — це фахівці у різних сферах та жанрах перекладу, а не просто дипломовані перекладачі. У кожній мові, іврит не є виключенням, існують свої особливості. Наприклад, в івриті немає заголовних літер у реченні та є правильний порядок слів. В цій мові завжди спершу йде іменник, а потім прикметник. Крім цього, на письмі, як прописом так і друком, літери не з’єднуються один з одним. Такі маленькі деталі дуже важливо враховувати й пам’ятати, особливо, коли мова йде про документи. Одна несуттєва помилка може відняти у вас дуже багато часу та ресурсів.

Переклад з івриту 

Запорука успішного перекладу — це грамотність. Ми стежимо, аби кінцевий продукт доходив до наших клієнтів без лексичних, граматичних, стилістичних та пунктуаційних помилок.

Замовити переклад на іврит або з івриту у нашій компанії можна:

  • через сайт
  • листом на електронну адресу
  • за телефоном
  • особисто у нашому офісі

Ви самі обираєте зручний для вас спосіб!

Термін виготовлення замовлення розраховується після ознайомлення із вашим матеріалом.  Ми розуміємо, що часто буває так, що переклад важливо виконати в максимально швидко, тому у нас є послуга терміново перекладу. При цьому ціна не піднімається суттєво, а якість лишається високою.