Латвійський переклад

Переклад з латиської мови та на латиську у Львові в бюро перекладів Лідер

Латвійська мова переклад

Латвія відноситься до однієї з найзеленіших країн Європи, половину території якої займають ліси із представники дикої природи, озера та мінеральні джерела.

Окрім збережених  народних традицій,  безлічі шедеврів архітектури та старих замків у Латвії ще є тепле узбережжя Балтійського моря із білим кварцовим піском, сучасні курорти.

Багатьом Латвія відома своїм курортом Юрмала - місце проведення таких популярних концертів, як "Нова Хвиля", "Юрмала". Це відкрита, гостинна та цікава країна, із особливою атмосферою, яка не одразу відкриває свої секрети.  Тут не шукають екстриму, не збільшують адреналін. Тут відпочивають від щоденного, наповненого рутиною, життя, насолоджуються спокоєм, віднаходять гармонію, задумуються над вічними цінностями.

Попри відсутність спільних кордонів, двосторонні українсько-латвійські відносини є більш цікавими, дружніми та безхмарними, ніж відносини із ближчими сусідами.  На відміну від багатьох міжнародних партнерів України, Латвія не лише ділиться досвідом євроатлантичної інтеграції та державного будівництва, але й вивчає досвід України.

Державна мова Латвії - латвійська чи як її ще називають латиська мова не має такої популярності, як наприклад, англійська, німецька, польська чи італійська, вона  не така затребувана. Проте створення спільних бізнес-проектів, співпраця у таких сферах як логістика, легка промисловість, туризм та освіта зумовлюють збільшення попиту на переклад з латвійської та на латвійську мову.

Центр іноземних мов Лідер надає послуги усного та письмового перекладу з латвійської та на латвійську мову документів  різної тематики та рівня складності.       

Переклад на латвійську:

  • Освітні документи;
  • Юридичні документи;
  • Технічні документи;
  • Економічні документи;
  • Особисті документи.

Переклад з латвійської

Наші перекладачі досконало володіють мовою, мають багаторічний досвід роботи і спеціалізуються на поєднанні мов із дотриманням усіх формальностей.

Ми гарантуємо якість та оперативність у виконанні вашого замовлення. Ви отримаєте юридично дійсні документи для подання у різні інстанції  у відповідності з нормативними актами Латвії.

Наші перекладачі працюють якісно, професійно та надійно. Ми впевнені у тому, що ви будете задоволені нашою роботою та отримаєте найкращі результати.