Шведський переклад

Переклад шведською та переклад зі шведської у Львові

Шведська мова переклад

Швеція - холодна скандинавська країна, розташована на півночі Європи. 

Вона вважається однією з найбагатших, найрозвиненіших і  найбільш екологічно чистих країн світу. Тут збереглась дуже гарна природа і культурно-історична спадщина. А ще це  батьківщина вікінгів.

Шведська мова  належить до північногерманських мов, нею розмовляють понад 9 мільйонів людей, здебільшого — у Швеції та Фінляндії. Шведська походить від давньоскандинавської мови. Офіційна мова Швеції - шведська, але складається вона з декількох десятків різних діалектів, тому в різних куточках країна люди говорять трохи по-різному.

Переклад на шведсьську мову

Для якісного перекладу з шведсьської мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у Центрі іноземних мов «Лідер»  Романа Даниліва  володіють високим рівнем знань шведсьської мови та мають експертність у вузьких сферах різних тематик. Наприклад, ми з легкістю перекладемо будь-який медичний чи юридичний текст з повним розумінням всієї термінології.

Наше бюро надає послуги перекладу на шведсьську чи з шведсьської мови таких видів текстів:

  • Особисті документи (паспорт, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про  зміну імені чи прізвища, про смерть, посвідчення)
  • Юридичні (договори, довіреності, заяви, акти, митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати,  нормативно-правові акти, свідоцтва тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, протоколи, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, облігації, лімітні довідки, акти ревізій, інвентаризації, звіти про використання валютних планів);
  • Освітні (атестати, свідоцтва,  дипломи, додадки до них, доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори,  статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)

Переклад зі шведсьської мови

Ми  працюємо  з висококваліфікованими  перекладачами, які  мають  досвід  роботи  у сфері  перекладів  і досконало розбираються  в будь-якій тематиці різного рівня складності. 

Термін виконання залежить від рівня складності тексту. При потребі замовлення виконуються за максимально короткий час. При цьому якість і ціна Вас не розчарують. 

Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам та високу якість і точність зроблених нами перекладів.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.