Словацький переклад

Переклад на словацьку мову або переклад зі словацької у Львові в бюро перекладів Лідер Романа Даниліва!

Словацька мова переклад

Словацька мова не є найпоширенішою мовою світу, але ведення будь-яких справ з іншою країною потребує фахового перекладу, незалежно від популярності мови.

На самому початку важливо зрозуміти, те, що схожість словацької мови на українську чи російську мову — оманлива. Без достатніх знань, важко навіть вловити правильну суть розмовної мови. Тому, для економії вашого часу, нервів та грошей, краще одразу звертатися до професіоналів своєї справи.

Переклад на словацьку мову

Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” надає послуги перекладу на словацьку та зі словацької мови. Виконуємо замовлення будь-якого рівня складності. Наші фахівці — це не просто філологи та лінгвісти, це спеціалісти у вузьких колах різних галузей: юридичні, економічні, освітні та ін. Тому, ваше замовлення буде виконано із максимальним розуміння спеціалізації та термінології вашої теми.

Перекладачі, що працюють у нашій компанії, постійно відстежувати всі зміни у законодавствах держав на мови яких здійснюють переклад. Це робиться для того, щоб здійснити ваш переклад із максимальною точністю і 100% відповідністю до оригіналу. Бо іноді неправильно підібране слово може призвести до фатальної помилки, що буде коштувати вам часу та додаткових витрат.

Переклад зі словацької мови

До нас часто звертаються за перекладами таких текстів:

  • Медичні (довідки, висновки лікарів);
  • Художні (твори, збірки, статті);
  • Публіцистичні (науково-популярні статті);
  • Економічні (зовнішньоторговельна документація, податкова, страхова, кредитна, тендерна документація);
  • Технічна документація (інструкції, каталоги продукції, брошури, буклети);
  • Юридичні тексти (свідоцтва, довіреності, сертифікати, меморандуми, договори, нормативно-правові акти);
  • Банківська документація;
  • Переклад сайтів;
  • та інші.

Всі наші переклади проходять ретельну редактуру. Ми виправляємо всі лексичні, синтаксичні, пунктуаційні та граматичні помилки. Слідкуємо за чіткістю перекладу тексту, за логікою викладу та 100% відповідність з оригіналом.

Частіше за все ми перекладаємо документацію різного рівня важливості, тому дуже ретельно ставимось до конфіденційності. Ми надаємо повну гарантію про нерозголошення вмісту документів.

Термін виконання залежить від рівня складності тексту. Але при потребі замовлення виконуються за максимально короткий час. При цьому якість лишається хорошою, а ціна не зростає сильно.