Словенський переклад

Переклад зі словенської та на словенську мову

Словенська мова переклад

     Словенія маленька та надзвичайно мальовнича країна із неповторними краєвидами, вражаючими карстовими печерами, затишними курортами на берегах альпійських озер та Адріатичного моря, оздоровчими термальними водами. Окрім цього, тут є чудові можливості для тих, хто любить активно відпочивати, наприклад віндсерфінг, рафтинг, альпінізм, гірськолижний відпочинок.

     Сьогодні для українців Словенія цікава не лише як райський куточок відпочинку, але й як країна здобуття  якісної європейської освіти, а отже престижний диплом, високооплачувана робота, кар’єрний ріст.

     Усі офіційні документи, які подаються в іноземні установи, потребують юридично дійсного перекладу, який обов’язково завіряється підписом та печаткою.

     Центр іноземних мов Лідер виконує переклади зі словенської та на словенську мову документів особистого та ділового характеру:

  • документи, видані Міністерством закордонних справ (довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про відсутність судимості;
  • документи, видані Міністерством освіти та науки (атестат про середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста та магістра, додатки до дипломів, довідки з навчальних закладів);
  • документи, видані Міністерством охорони здоров’я;
  • документи, видані Міністерством юстиції (нотаріальні заяви та доручення, витяги з Державного реєстру, судові рішення та ухвали);
  • документи, видані органами РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження, свідоцтво про розлучення).

     Ми забезпечимо переклад ваших документів за найвищими стандартами якості, оперативно відповімо на Ваш запит на переклад і будемо максимально поважати Ваші побажання.

     Усі  переклади, зроблені у нашому центрі, можна використовувати у якості офіційних, оскільки вони мають юридичну силу.

     Наші перекладачі відрізняються багаторічним досвідом та відданістю професійному перекладу.

     Ми працюємо тільки з перевіреними та професійно кваліфікованими перекладачами та коректорами, які добросовісно та надійно виконують свою роботу.

     Ми використовуємо інструменти, які покращують нашу роботу і дозволяють скоротити терміни виконання якісного перекладу.

     З Центром іноземних мов Лідер якісні послуги стають простими.