Турецький переклад

Переклад на турецьку та з турецької мови у Львові

Турецька мова переклад

Турецькою мовою у всьому світі розмовляють від 80 до 100 мільйонів людей за показниками різних джерел. Вона поширена у Туреччині, на Кіпрі, північній Македонії, Болгарії, Азербайджані, Німеччині, Греції, Косово, Румунії та Сербії. Турецька мова має багато діалектів. Найяскравіший із них східний, він наближений до азербайджанської мови. Сучасна літературна турецька мова досить молода. Вона бере свій початок у 1928 році.

Турецька мова належить до групи аглютинативних мов. Це означає, що слова творяться за допомогою суфіксів. Для україномовних людей такий спосіб дуже звичний і труднощі можуть виникати тільки у вивченні всіх варіацій слів. Але у ній є особливості. Наприклад, відсутність категорія роду чи особливий порядок слів: спочатку означення потім підмет. І таких особливостей є чимало.

Переклад на турецьку мову

Для якісного перекладу з турецької мови важливо не просто добре володіти мовою, але і відчувати всі тонкощі лексики та емоційних забарвлень. Перекладачі, які працюють у бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” володіють високим рівнем знань турецької мови та мають експертність у вузьких сферах різних тематик. Наприклад, ми з легкістю перекладемо будь-який медичний чи юридичний текст з повним розумінням всієї термінології.

Наша бюро надає послуги перекладу на турецьку чи з турецької мови таких видів текстів:

  • Юридичні (митна документація, документи для посольства, зовнішньоторговельна документація, сертифікати, довіреності, нормативно-правові акти, свідоцтва, довіреності, сертифікати тощо);
  • Організаційні (статути, установчі угоди, положення, правила та інструкції);
  • Розпорядчі (накази, рішення, розпорядження, вказівки, ухвали);
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, лімітні довідки, акти ревізій, інвентаризації, звіти про використання валютних планів);
  • Освітні (доповіді, наукові роботи, реферати, курсові, дипломні);
  • Художні (літературні твори, збірки, статті)
  • Технічні (інструкції, описи устаткування)
  • тощо.

Переклад з турецької мови

Ми здійснюємо переклади за короткий час, але чіткий термін ми повідомляємо нашим клієнтам тільки після попереднього аналізу складності та обсягу тексту.

Наша компанія зберігає повну конфіденційність при перекладі всіх офіційних та не офіційних паперів і гарантує нерозголошення особистої інформації.

Всі замовлення перед фінальним етапом проходять ретельну вичитку у спеціалістів, аби знайти та виправити всі можливі лексичні, синтаксичні та морфологічні неточності.

Замовити свій переклад ви можете у нас на сайті, за телефоном або у нашому офісі.